Přípravný kurz k přijímacím zkouškám 2021

Pro žáky základních škol, kteří se budou hlásit do čtyřletého denního studia, plánujeme přípravný kurz k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka. Uchazeči pod vedením vyučujících si procvičí jednotlivé typy příkladů a zadání. Plánovali jsme, že kurz bude probíhat od poloviny ledna do konce března 2021, a to v délce 60 minut na každý předmět s přestávkou 10 minut. Jedná se celkem o sedm setkání v odpoledních hodinách. Nyní vzhledem k nařízením vlády není jisté, zda kurz otevřeme resp. zda začne později a bude zkrácen.

Obsah kurzu je vytvářen s ohledem na úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek. Zaměřujeme se na typické chyby uchazečů.
Předpokládaná cena celého kurzu je 800 Kč. V případě zkrácené formy by byla cena nižší.

Přihlašování, které bude probíhat elektronicky. Předpokládáme, že koncem ledna 2021 budeme mít více informací ohledně epidemiologické situace a zprovozníme přihlašování. Pokud budeme mít do konce ledna informace, že je možné kurzy ve škole pořádat, pak předpokládáme, že začátek kurzu bude od poloviny února 2021. Kapacita kurzu je omezena.

Přesné termíny jednotlivých setkání, přihlašování přihlášení a další podrobnější informace zde zveřejníme postupně resp. na základě rozhodnutí MŠMT ohledně podmínek přístupů žáků do školy.

Vytváříme vlastní testy podle vzoru CERMATU. V testech se soustředíme na typické chyby uchazečů. Nejedná se tedy o testy CERMATU k přijímacím zkouškám z předchozích let.